- Pest, 2100 Gödöllő
-
- Telekterület
1040 m2 - Villany
Utcában
- 5 900 000 Ft 5 673 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 6 500 000 Ft/hó
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 6 500 000 Ft/hó
-
- Pest, 2191 Bag
-
- 450 000 Ft/hó
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 340 000 000 Ft 447 368 Ft/m2
-
- Budapest, 1052 V. kerület
-
- Alapterület
107 m2 - Szobaszám
4 - Szintek száma
5
- 214 000 000 Ft 2 000 000 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 338 500 000 Ft 505 224 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 143 500 000 Ft 507 067 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 107 500 000 Ft 507 075 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 231 000 000 Ft 505 470 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- Telekterület
515 m2 - Alapterület
126 m2 - Szobaszám
5 - Szintek száma
2
- 150 000 000 Ft 1 190 476 Ft/m2
-
- Pest, 2191 Bag
-
- 365 000 000 Ft 314 655 Ft/m2
-
- Pest, 2142 Nagytarcsa
-
- 195 000 000 Ft 513 158 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő - Központ
-
- 670 000 000 Ft 473 498 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő - Irtványos
-
- 45 000 000 Ft 3 358 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- Telekterület
1248 m2 - Alapterület
341 m2 - Szobaszám
8
- 208 000 000 Ft 609 971 Ft/m2
-
- Pest, 2100 Gödöllő
-
- 450 000 000 Ft 548 780 Ft/m2
-
- Pest, 2111 Szada
-
- 129 900 000 Ft 43 300 Ft/m2
-
- Pest, 2142 Nagytarcsa
-
- 7 700 000 Ft/hó
-
- Pest, 2142 Nagytarcsa
-
- 600 000 Ft/hó
-