ELSŐ EMELETI 4 szobás lakás a CSAPÓ utcán

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
62 000 000 Ft

25% önerő
15 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
46 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 454 984 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4024 Debrecen - Belváros
Épület
Építési év1973 évÉpítési módPanel
Műszaki adatok
Emelet1FűtésTávfűtés egyedi méréssel
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség16310 FtParkolásUtcán
Tájolásnyugat
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

BELVÁROSSAL határos Csapó utcán eladó egy ELSŐ emeleti, eredeti állapotú, keletről és nyugatról egyaránt napsütötte, kiváló elosztású, 68 nm-es, 2+2 szobás lakás egy 10 emeletes társasházban.

- 2 nagyobb és 2 kisebb parkettás szoba - keleti fekvésű loggia - nyugati fekvésű, világos konyha - 2 szobában műanyag a többi helyiségben fa nyílászárók - kádas fürdőszoba - külön WC - tágas előszoba - távfűtés egyedi mérővel - rendezett tulajdoni viszonyok - 5 nm-es közös pincerész, mely biciklik tárolására alkalmas - felújított lift

5 perc sétát követően városunk színes, hangulatos belvárosa, annak vonzó infrastruktúrája, a Nagytemplom közelsége, valamint üzletek sokasága várja új tulajdonosát - tekintsen akár saját otthonaként, akár befektetésként is rá. A közlekedés kiváló, így a város bármely pontjára könnyen el lehet jutni.

Hétvégén is szívesen fogadom hívását. Tokaji Anna Mária

Referencia szám: 1777-ITE

Eladó — Lakás
  • Alapterület:68 m2
  • Szobaszám:4
  • Hirdetés #:876275
  • Eladási ár
  • 62 000 000 Ft
    911 765 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!