Eladó parkoló, Pécs-Melinda utca

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
7 000 000 Ft

25% önerő
1 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
5 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 51 369 Ft

Cím
Magyarország, Baranya, 7632 Pécs - Kertváros Melinda utca
Épület
Építési év1980 év
Leírás

Melinda utcai garázssoron eladó az E szektorban egy 17 nm-es, átlagos állapotú, felfelé nyíló ajtós, egyállásos garázs. Az ingatlan villany hálózatra kötése megoldott. Az ingatlan pár napon belül birtokba vehető! Ha további kérdései vannak , kérem keressen telefonon.

Referencia szám: PA031752

Eladó — Garázs
  • Alapterület:17 m2
  • Hirdetés #:840712
  • Eladási ár
  • 7 000 000 Ft
    411 765 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!