Eladó Teremgarázs, Pécs

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
4 290 000 Ft

25% önerő
1 072 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
3 217 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 31 482 Ft

Cím
Magyarország, Baranya, 7622 Pécs
Leírás

EGYEDÜLÁLLÓ LEHETŐSÉG! Pécs belvárosában kínálunk eladásra az Árkád közelében lévő teremgarázsban 12 m2-es autó beállót. Biztonságban tudhatja autóját, védve az időjárás viszontagságaitól is. A helyiség száraz. Jöjjön el, nézze meg, tegyen ajánlatot! M320552

Referencia szám: M320552

Eladó — Garázs
  • Alapterület:12 m2
  • Hirdetés #:767615
  • Eladási ár
  • 4 290 000 Ft
    357 500 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!