Új építésű ház Környén

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
193 500 000 Ft

25% önerő
48 375 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
145 125 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 419 991 Ft

Cím
Magyarország, Komárom-Esztergom, 2851 Környe - Bajcsy lakópark
Épület
AltípusCsaládiÉpítési módTégla
Ingatlan külső állapotaKiválóAkadálymentesítésRészben akadálymentesített
Szintek száma1
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaKöltözhetőFűtésHőszivattyú
Komfort típusÖsszkomfortKlímaKözponti klíma
VízVanGázTelken
VillanyVan
Általános adatok
ParkolásGarázsBútorozottságBútorozatlan
Helyiségek
Szobaszám4
Helyiségek
 
Szoba
Szoba
Szoba
Szoba
Leírás

Környén, a Bajcsy lakópark egyik csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy új építésű, nettó 193 nm alapterületű, modern családi házat. Az ingatlan kiváló elrendezésű: tágas, napfényes amerikai konyhás nappalival, valamint 4 külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális nagyobb családok számára is. A házban 2 igényesen kialakított fürdőszoba biztosítja a mindennapi kényelmet. Az otthon korszerű műszaki megoldásokkal felszerelt: hőszivattyús padlófűtés és mennyezethűtés gondoskodik az energiatakarékos és komfortos hőérzetről egész évben. A porotherm téglaépítés stabil és időtálló szerkezetet biztosít, míg az elektromos redőnyök tovább növelik a kényelmet. A nappaliból egy 20 nm-es teraszra léphetünk ki, amely tökéletes helyszín pihenésre vagy családi, baráti összejövetelekre. A 780 nm-es, gondozható méretű kert ideális lehet kertészkedéshez vagy kikapcsolódáshoz. A házhoz tartozik egy tágas, 80 nm-es padlástér is, amely kiválóan alkalmas tárolásra. Az ingatlanhoz duplagarázs tartozik elektromos kapuval, amely kényelmes és biztonságos parkolást biztosít. A ház egészére jellemző a világos, napfényes belső tér és a modern, letisztult kialakítás. Ez az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik új építésű, magas műszaki tartalmú, azonnal költözhető otthont keresnek nyugodt, családbarát környezetben.