Törökszentmiklóson felújított nagypolgári családi ház eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
44 000 000 Ft

25% önerő
11 000 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
33 000 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 322 892 Ft

Cím
Magyarország, Jász-Nagykun-Szolnok, 5200 Törökszentmiklós - Városközpont
Épület
AltípusCsaládiIngatlan külső állapotaFelújított
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaFelújítottFűtésKonvektor
Komfort típusDupla komfortVízVan
GázVanVillanyVan
CsatornaVanFelújítás éve2023 év
Leírás

Törökszentmiklós központi részén kínálok eladásra egy 152 m²-es családi házat 1077 m²-es rendezett telken. Az ingatlan 100 éve épült, vegyes falazatú, stabil szerkezetű,alá szigetelt, azonnal költözhető, per- és tehermentes. Amit az ingatlanról tudni kell: - 4 szobás nagypolgári családi ház - belmagasság 3.2 m - teljes fejújítás megtörtént , víz, villanyvezeték, fürdőszoba, burkolatok, padlás szigetelés - fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak - 2 zuhanyzó - 2 wc + - fürdőkádas fürdőszoba wc-vel - 2 gázóra, 2 villanyóra - 1077 nm-es rendezett telek - melléképület ( 16 nm) - garázs (15 nm) - pince ( 14 nm)

Központi elhelyezkedése miatt megfelelő családoknak, vállakozás számára ill. befektetés céljából a szobák fizető vendéglátás kereteiben kiadhatók ! Pár percre megtalálható bevásárlási , szórakozási lehetőségek, orvos, gyógyszertár, buszmegálló !

Amennyiben felkeltette érdeklődését, nézzük meg együtt és tegyen ajánlatot! Babaváró kölcsön,OTP lakáshitel ügyintézése soron kívül ingyenesen ! Várom hívását a hét minden napján ! Tel. 303430212 További hirdetéseink: https://locus.ingatlan.hu/