Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca kedvelt részén lakás eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
43 900 000 Ft

25% önerő
10 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
32 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 322 158 Ft

Cím
Magyarország, Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes utca
Épület
Építési év1972 évÉpítési módPanel
Műszaki adatok
Emelet2FűtésTávfűtés egyedi méréssel
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
ParkolásUtcánTájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám2Félszobák száma2
Leírás

Nyíregyházán a Korányi utca kedvelt részén 4 szobás lakás eladó!

Főbb jellemzők:

- Szigetelt panel, 4 emeletes társasházban 2. emeleti lakás - Műanyag nyílászárók kerültek beépítésre - 69 nm lakóterület - erkélyes - Fűtés: mért távhő - a társasház előtt ingyenes parkolási lehetőséggel - a lépcsőház rendezett, szép állapotú - alacsony fenntartási költségek

Eladó — Lakás
  • Alapterület:69 m2
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Hirdetés #:883628
  • Eladási ár
  • 43 900 000 Ft
    636 232 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!