Kis családi ház eladó Piliscséven

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
29 900 000 Ft

25% önerő
7 475 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
22 425 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 219 420 Ft

Cím
Magyarország, Komárom-Esztergom, 2519 Piliscsév
Épület
AltípusCsaládiÉpítési módVegyes
Ingatlan külső állapotaSzintek száma1
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaFelújítandóFűtésKandalló
KlímaSaját split klímaVízVan
GázVanVillanyVan
CsatornaVan
Általános adatok
ParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

Megvételre kínálok Piliscséven egy családi házat. A 520 nm-es telek a falu egyik zsákutcájában fekszik, így átmenő forgalom nincs, a környék csendes, nyugodt. A napos, világos szépen gondozott kertben számos termő gyümölcsfa nő. A '60-as években épült vegyes falazatú ház alapterülete 40 nm, mely egy utcafronti szobát, egy konyhát, egy fürdőszobát és egy kamrát foglal magában. Igény esetén a ház hétrafelé bővíthető, nagy mértékben megnövelendő a hasznos alapterületet. Az ingatlanban kiépítették a központi fűtést, radiátoros hőleadókkal, de a gázkazán javításra szorul. Az otthon melegét jelenleg egy fatüzelésű kandalló, és egy hűtő-fűtő klíma szolgáltatja, a meleg vizet villanybojler adja. Az ingatlanban nappali és vazérelt áram is rendelkezésre áll. A házat külső hőszigeteléssel látták el, tetőszerkezet jó, fedése zsindely. A nyílászárók egy része régi típusú, fából készült, a szoba ablakát műanyagra cserélték. A konyha-étkezőt és a fürdőszobát hidegburkolattal, a szobát laminált padlóval burkolták. A lakóház korszerűsítése, felújítása leendő tulajdonosára vár, aki igényei szerint alkalmazva a modern stílust, megőrizheti a régi idők hangulatát. Összességében egy hangulatos kis ház, szellős, napfényes udvarral. Ajánlom egyedülállóknak, összeköltözőknek, vagy akár vállalkozóknak bérbeadásra is. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, vagy bővebb információra van szüksége, hívjon bizalommal a megadott számon telefonon vagy WhatsAppon. Az ingatlan előzetes egyeztetés esetén a hét bármely napján megtekinthető, a vételár kiegyenlítését követően azonnal birtokba vehető. Igény esetén teljeskörű bankfüggetlen hitelügyintézéssel, jogi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.