Kecskeméten felújított, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
47 500 000 Ft

25% önerő
11 875 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
35 625 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 348 577 Ft

Cím
Magyarország, Bács-Kiskun, 6000 Kecskemét
Épület
Építési év1980 évÉpítési módPanel
Műszaki adatok
Emelet5FűtésTávfűtés egyedi méréssel
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Kecskemét kedvelt részén eladó egy 4. emeleti, 2 szoba + hálófülkés, 63 m2-es, erkélyes, dupla klímás, széchenyivárosi lakás a Pákozdi Csata utcán! - 63 m2 lakóterület - 2 tágas, világos szoba + hálófülke - külön wc, fürdő - műanyag nyílászáró + redőny + szúnyogháló - távfűtés egyedi mérővel, cserélt radiátor + 2 hűtő-fűtő klíma - cserélt elektromos vezetékek - 2 klíma - biztonsági ajtó - 4 m2 erkély - 4. emelet, NEM zárószint

Közel mindenhez, pár perc sétára megtalálható minden ami a napi élethez szükséges, gyógyszertár, boltok, éttermek, iskola/ óvoda. Kiváló lehetőség családoknak vagy akár befektetőknek is!

Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek! Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Eladó — Lakás
  • Alapterület:63 m2
  • Szobaszám:2
  • Hirdetés #:865843
  • Eladási ár
  • 47 500 000 Ft