Júliatelepen 116nm es ikerház fél kis telken eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
89 800 000 Ft

25% önerő
22 450 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
67 350 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 658 993 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4033 Debrecen - Júliatelep Lovas utca
Épület
AltípusIkerházÉpítési év1978 év
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Debrecenben, a Júliatelep egyik csendes és kedvelt utcájában kínálok eladásra egy 116 m² bruttó alapterületű, nappali + 2 hálószobás ikerházat, 276 m²-es, igényesen parkosított telken.

A ház főbb jellemzői: - Masszív beton alapra épült, B30-as téglafallal és 8 cm-es hőszigeteléssel, palatetős héjazattal. - Lakótér: 80 m² + 72 m² pince, ahol egy 39 m²-es, kényelmes dupla garázs kapott helyet. - Tágas, gépesített étkezőkonyha kerámialapos tűzhellyel, sütővel, páraelszívóval és mosogatógéppel. - A fűtésről gázkazán radiátoros hőleadókkal gondoskodik, kiegészítve egy vegyestüzelésű kazánnal. - Modern, műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. - Nyáron inverteres klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet. - Az udvar gondosan parkosított, automata öntözőrendszerrel, filagóriával és csepegtetőrendszerrel a fákhoz. - A biztonságról telepített kamerarendszer gondoskodik. - Az ingatlan per-, teher- és igénymentes.

Amennyiben kérdése van, vagy szívesen megtekintené, keressen bátran, akár hétvégén is elérhető vagyok!