Eladó telek, Siófok

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
20 000 000 Ft

25% önerő
5 000 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
15 000 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 146 769 Ft

Cím
Magyarország, Somogy, 8600 Siófok
Műszaki adatok
VízTelkenGázNincs
VillanyTelkenCsatornaNincs
Leírás

Siófokon eladó 3000 nm-es, zártkerti, panorámás telek.A hivatalos tulajdoni lapon az ingatlan szőlő, kert/út, gazdasági épületként szerepel, kifüggesztésköteles. A helyi építési szabályzat szerint Mk-sz besorolásban tartozik, mely szerint a terület beépíthetősége 30 %-ot engedélyez. A közművek közül víz, villany telken belül megtalálható. A kerítéssel körbekerített részen egy 20 nm-es felújítandó állapotú gazdasági épület is helyet kapott. A nyugalmon és a csenden kívül balatoni panorámában is gyönyörködhetünk.Bővebb, részletes felvilágosításért, várom megtisztelő hívását.

Referencia szám: TK041528

Eladó — Telek
  • Telekterület:3000 m2
  • Hirdetés #:873343
  • Eladási ár
  • 20 000 000 Ft
    6 667 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!