Eladó telek, Nyergesújfalu

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
2 000 000 Ft

25% önerő
500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
1 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 14 677 Ft

Cím
Magyarország, Komárom-Esztergom, 2536 Nyergesújfalu
Műszaki adatok
VízNincsGázNincs
VillanyNincsCsatornaNincs
Leírás

3%-ban beépíthető zártkerti telek eladó Nyergesújfalu Németvölgy tetején, bővíthető lehetőséggel!Eladó Nyergesújfalu közkedvelt, panorámás részén, a Németvölgy tetején egy 831 nm-es, kivett zártkerti besorolású telek, amely 3%-ban beépíthető.A terület pihenőkertnek, hobbibirtoknak, szőlőtelepítésre vagy hosszú távú befektetésnek is ideális választás.A telek murvás útról könnyen megközelíthető, nincs körbekerítve, a közművek nem elérhetőek ezen a részen.A környezet csendes, természetközeli, gyönyörű panorámával és friss levegővel.További előny:Lehetőség van további, akár közvetlenül mellette elhelyezkedő telkek megvásárlására is, így nagyobb, összefüggő birtok alakítható ki.Főbb jellemzők:-831 nm-es zártkerti telek-Kivett zártkerti besorolás-3%-ban beépíthető-Murvás útról megközelíthető-Németvölgy tetején, panorámás elhelyezkedés-További szomszédos telkek is vásárolhatókKiváló választás mindazoknak, akik természetközeli, nyugodt környezetben keresnek beépíthető, bővíthető telket akár saját pihenőkert, akár hosszú távú befektetés céljából.Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását! https://herbaly-hajnalka-eleonora.credipass.hu/

Eladó — Telek
  • Telekterület:831 m2
  • Hirdetés #:822365
  • Eladási ár
  • 2 000 000 Ft
    2 407 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!