Eladó telek, Nyergesújfalu

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
6 300 000 Ft

25% önerő
1 575 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
4 725 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 46 232 Ft

Cím
Magyarország, Komárom-Esztergom, 2536 Nyergesújfalu Óvoda utca
Műszaki adatok
VízNincsGázNincs
VillanyUtcábanCsatornaNincs
Leírás

Eladó Nyergesújfalu külterületén egy 18 858 m²-es legelő, amely kiváló lehetőséget kínál befektetésre vagy állattartásra.

A terület könnyen megközelíthető, ugyanakkor csendes, nyugodt környezetben található, így ideális választás gazdálkodóknak vagy természetközeli ingatlant keresőknek.

Főbb jellemzők:

18 858 m² nagyságú külterületi ingatlan Legelő művelési ág Kifüggesztéses eljárás szükséges Villany a telekhatáron elérhető Víz-, gáz- és csatornabekötés nincs

A földterület stabil értéket képvisel, többféle hasznosítási lehetőséggel rendelkezik, így hosszú távon is jó befektetés lehet.

Eladó — Telek
  • Telekterület:18858 m2
  • Hirdetés #:863336
  • Eladási ár
  • 6 300 000 Ft
    334 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!