Eladó Telek, Kisfalud

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
10 000 000 Ft

25% önerő
2 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
7 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 73 385 Ft

Cím
Magyarország, Győr-Moson-Sopron, 9341 Kisfalud
Műszaki adatok
VízUtcábanGázTelken
VillanyTelkenCsatornaUtcában
Leírás

Győr-Moson-Sopron Vármegyében, ELADÓ, 1008 nm -es építési telek. A telek aszfaltos úton megközelíthető, gáz telken belül, víz, szenyvíz csatorna az utcában, villany (32A) telken belül. A telek beépíthetősége, 30% illetve a perem magasság 4,5 m, minimum zöld terület 50%. Az utca zsákutca, nagy forgalomtól mentes. Az M85 -ös főút 17 perc alat elérhető. Dinamikusan fejlődő falu, kedves barátságos lakókkal.

Keressen bizalommal, ha felkeltettük érdeklődését!

Hivatkozási szám: M326973 Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem hívjon bizalommal! Szabó Gábor +

Referencia szám: M326973-ITE

Eladó — Telek
  • Telekterület:1008 m2
  • Hirdetés #:832861
  • Eladási ár
  • 10 000 000 Ft
    9 921 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!