Eladó, telek, Hajdú-Bihar, Hosszúpályi

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
2 200 000 Ft

25% önerő
550 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
1 650 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 16 145 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4274 Hosszúpályi
Leírás

Hosszúpályi TELEK ELADÓ!

Ha szívesen építkezne egy csendes helyen, ahol még nem zúg a város zaja akkor, Hosszúpályiban ezt megteheti. Eladásra kínálnak egy 667nm-es telket, 30%-os beépíthetőséggel. Közel van a helyi központhoz, de Debrecenhez is pár perc kocsival. Per és teher mentes.

Kérdéssel kapcsolatban hívjon, bizalommal!

Eladó — Telek
  • Telekterület:667 m2
  • Hirdetés #:391674
  • Eladási ár
  • 2 200 000 Ft
    3 298 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!