Eladó, nyaraló, Veszprém, Balatonakali

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
718 320 000 Ft

25% önerő
179 580 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
538 740 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 5 271 358 Ft

Cím
Magyarország, Veszprém, 8243 Balatonakali
Épület
Építési év2002 év
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaÚjszerűFűtésVillanyfűtés
Komfort típusLuxusVízVan
VillanyVanCsatornaVan
Általános adatok
KilátásPanorámásParkolásKültéri parkoló
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám5
Leírás

Balatonfüredtől 12 km-re, Balatonakali-Fövenyes település exkluzív üdülőparkjában kínálunk megvételre egy zárt lakóparkban található, páratlan adottságokkal rendelkező, tóparti, kétszintes villát.

Az ingatlan 2002-ben, a kornak megfelelő legmagasabb minőségben került kivitelezésre. A 300 négyzetméter nagyságú, 5 szobás villa több mint 1.000 nm-es saját kerttel és közvetlen vízparti kapcsolattal rendelkezik.

Helyiség kimutatás: Földszint (141,4 nm) - előtér 2,40 nm - wc 1,84 nm - gazdasági helyiség 8,23 nm - amerikai konyhás nappali és étkező 58,35 nm - kamra 1,80 nm - lépcső 4,37 nm - szoba-gardrób-wc-fürdő 24,77 nm - külső tároló 4,92 nm - terasz 34,72 nm

Emelet (124,36 nm): - előtér 17,02 nm - szoba-fürdőszoba 18,98 nm - szoba-fürdőszoba 24,37 nm - szoba-fürdőszoba 26,14 nm - terasz 37,85 nm

Az ingatlan fűtése jelenleg elektromos, valamint kandallóval felszerelt, a meleg víz ellátást bojler biztosítja. A hűtésről klíma gondoskodik. Igény esetén a gáz könnyen bevezethető, mivel a gázcsonk közvetlenül az épület mellett, strukturált helyen található.