Eladó Lakás, Zalaegerszeg

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
25 500 000 Ft

25% önerő
6 375 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
19 125 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 187 131 Ft

Cím
Magyarország, 8900 Zalaegerszeg Landorhegyi út
Épület
Építési év1965 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet1FűtésKonvektor
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség18000 Ft
Helyiségek
Szobaszám1Félszobák száma1
Leírás

Kiváló ár, kiváló lehetőség - felújítandó lakás Zalaegerszegen, Landorhegyen

Zalaegerszeg egyik jól ismert, központi részén, közvetlenül a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 42 nm-es, 1. emeleti lakást, amely ideális választás lehet akár saját otthonnak, akár befektetési céllal történő hasznosításra.

A lakás jelenlegi állapota felújítandó, ami egyben hatalmas előnyt is jelent: teljes mértékben a saját elképzelések szerint alakítható ki az új otthon vagy egy könnyen kiadható, modern lakás. Az ingatlan elosztása praktikus, nappali és külön nyíló szoba biztosít kényelmes életteret, miközben a földszinti elhelyezkedés minden korosztály számára könnyű megközelítést tesz lehetővé.

A fűtésről gázkonvektor gondoskodik, a parkolás pedig az udvarban megoldott, ami a belváros közelségében külön értéket képvisel. A lokáció kifejezetten előnyös: minden fontos intézmény szolgáltatás és közlekedési lehetőség gyorsan elérhető, így a lakás bérbeadás szempontjából is kimondottan keresett lehet.

Ez az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik értéket szeretnének teremteni egy felújítással, és egy jól kiadható, alacsony fenntartású lakást keresnek jó helyen.

Eladó — Lakás
  • Alapterület:42 m2
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Hirdetés #:847176
  • Eladási ár
  • 25 500 000 Ft
    607 143 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!