Eladó lakás, Szombathely

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
42 900 000 Ft

25% önerő
10 725 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
32 175 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 314 820 Ft

Cím
Magyarország, Vas, 9700 Szombathely
Épület
Építési év1970 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet1FűtésKonvektor
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Első otthon vagy befektetés felújított, erkélyes lakás Szombathely kedvelt részénSzombathely egyik kedvelt, frekventált, mégis csendes utcájában kínáljuk megvételre ezt a 2 szobás, erkélyes lakást, amely ideális választás lehet fiatal pároknak, első lakást keresőknek, befektetőknek vagy akár idősebbek számára is. A lakás egy 4 emeletes társasház 1. emeletén helyezkedik el, mindössze egy falszomszéddal, ami nyugodt, élhető környezetet biztosít.Az ingatlan 2017-ben felújításon esett át, amely során: új nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel felújították az elektromos hálózatotA lakás egyik nagy előnye a hangulatos erkély, amely kellemes pihenési lehetőséget biztosít.A társasház földszintjén közös és saját tárolórekesz is rendelkezésre áll, ami praktikus megoldást jelent kerékpár, sporteszközök vagy egyéb tárolására.Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a belváros mindössze néhány perc sétával elérhető, így üzletek, szolgáltatások, éttermek és tömegközlekedési lehetőségek is könnyedén megközelíthetők.Parkolás a ház előtt és a környéken ingyenesen megoldható.Főbb előnyök:erkély2 szoba 2017-ben felújított műszaki állapotnyugodt lakókörnyezet, csak 1 falszomszédsaját és közös tárolóingyenes parkolás a ház előtt és a környékenazonnal birtokba vehetőper-, teher- és igénymentesA lakás bútorzata megegyezés tárgyát képezi, így akár gyorsan költözhető vagy bérbe adható állapotban is átvehető.Amennyiben egy jó elhelyezkedésű, gondosan karbantartott lakást keres Szombathelyen, amely otthonnak és befektetésnek is kiváló, ez az ingatlan remek választás lehet.További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal! További információkért és megtekintésért kérem hívjon, vagy küldjön e-mailt! Az ingatlannal kapcsolatban személyesen a Szombathely, Kiskar u 1. szám alatti irodánkban tud érdeklődni. Ne feledje, vevőinknek minden szolgáltatásunk INGYENES! A legkedvezőbb lakáshitel-ajánlatok egy helyen, szakértői segítséggel! A Credipass egyedi kedvezményekkel és teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésére.