Eladó Lakás, Szeged

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
84 983 400 Ft

25% önerő
21 245 850 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
63 737 550 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 623 647 Ft

Cím
Magyarország, Csongrád, 6724 Szeged
Épület
Építési év2026 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet1FűtésHőszivattyú
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség10000 FtParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Szeged, Belváros, 60,92 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti, magas műszaki tartalmú és minőségű, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 25% kezdő befizetéssel eladó. A kulcsrakész átadás tervezett időpontja: 2026.05.31. A lakásban amerikaikonyhás nappali + 2 szoba és fürdőszoba található. A szoba laminált parketta-, a többi helyiség járólap burkolatot kapnak. Az otthon melegét hőszivattyús fűtés biztosítja. A lakáshoz opcionálisan, udvari beálló, vagy garázs is vásárolható. A TIK, egyetemi épületek, klinikák és tömegközlekedési megállók gyorsan elérhetők, ezért rendkívül kedvező lehetőség lehet, befektetők és diákok számára is. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére.

Referencia szám: M312909

Eladó — Lakás
  • Alapterület:60 m2
  • Szobaszám:3
  • Hirdetés #:858154
  • Eladási ár
  • 84 983 400 Ft
    1 416 390 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?