Eladó lakás, Siófok

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
46 428 750 Ft

25% önerő
11 607 188 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
34 821 563 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 340 715 Ft

Cím
Magyarország, Somogy, 8600 Siófok
Épület
Építési év2025 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet1FűtésHőszivattyú
Általános adatok
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

A projekt 1 emeletén eladó egy 26 nm-es cuki kis garzon lakás, 15 nm-es terasszal, + 39 nm saját használatú kerttel.Siófok - Ezüstparti lakások Siófok központhoz közeli, de még csendesebb, családiasabb részén kínálunk eladásra egy 4 lakóegységből álló társasház lakásait (lakás besorolású, nem nyaraló!).A kétszintes épület a modern és a minimál stílus jegyeit viseli magán. Minden lakáshoz nagy méretű terasz és saját használatú kertrész tartozik. A beépített anyagok minősége, valamint a kivitelezés minőségére fordított figyelem és szakértelem, valamint a kellemes környezet, és nem utolsósorban a kis lakóközösség biztosítja a nyugodt pihenést és az ingatlan hosszútávú értékállóságát.A Balatonpart mindössze 300 méter távolságra. A közelben gondozott, ingyenes szabadstrand, játszóterekkel, éttermekkel, vízi sport bérlési lehetőségekkel, a belváros 10 perc kényelmes sétára.Igény esetén külön gépkocsibeálló is vásárolható az ingatlanokhoz.Kiváló választás mind saját, mind befektetési célra.

Eladó — Lakás
  • Alapterület:33 m2
  • Szobaszám:1
  • Hirdetés #:864052
  • Eladási ár
  • 46 428 750 Ft