Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
87 990 000 Ft

25% önerő
21 997 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
65 992 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 645 711 Ft

Cím
Magyarország, Győr-Moson-Sopron, 9200 Mosonmagyaróvár Halászi lakótelep
Épület
Építési év2000 évÉpítési módKönnyűszerkezetes
Műszaki adatok
EmeletFöldszintFűtésCirkó
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség5960 FtParkolásTeremparkoló
TájolásészakkeletBútorozottságBútorozott
Helyiségek
Szobaszám2Félszobák száma1
Leírás

Eladó tehermentes, alacsony fenntartású sorházi lakás saját kerttel Mosonmagyaróváron, a Halászi lakótelep csendes részén. Az ingatlan 86,2 nm-es, belső kétszintes, kertkapcsolatos társasházi lakás, mely 50 nm-es, kerítéssel körülvett kerttel, fedett, térkövezett terasszal és saját 35 nm - es mélygarázzsal rendelkezik. Elrendezése: a pinceszinten garázs található, mely tároló jellegű térként is használható. A földszinten amerikai konyhás nappali, külön WC található és lépcsős lejárat a garázsba. A nappaliból lehet kilépni a kerítéssel körbekerített saját kertbe, ahol térkövezett fedett terasz is található. A felső szinten két hálószoba és fürdőszoba van és tárolásra alkalmas padlástér. A lakás teljes felújításon esett át. Hűtő-fűtő klíma, külső szigetelés, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt nyílászárók kerültek beépítésre és gépesített, vadonatúj konyhabútor. A könnyűszerkezetes építési módnak és a korszerű fűtési rendszernek köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek. Egyik különlegessége az ingatlannak a 35 nm-es többfunkciós mélygarázs és a plusz extra parkolási lehetőségek. A lakás jelenleg részben bútorozatlan, de a korábbi fotók tükrözik a tulajok által berendezett szobák és helyiségek harmóniáját és a praktikus elrendezést. Ideális választás pároknak vagy kisgyermekes családoknak, akiknek fontos a kertkapcsolat és a városi kényelem ötvözete.