Eladó, lakás, Fejér, Dunaújváros

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
28 500 000 Ft

25% önerő
7 125 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
21 375 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 209 146 Ft

Cím
Magyarország, Fejér, 2400 Dunaújváros
Épület
AltípusTéglaÉpítési év1997 év
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaÁtlagosFűtésTávfűtés
Általános adatok
KilátásKertre nézőTájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

Eladásra kínálunk Dunaújvárosban a felső Duna-parttól 100 méterre egy első emeleti, 39m2 területű, 1 szobás tégla lakást

Lokalizáció: -belvároshoz közeli elhelyezkedés (gyalog 6-7 perc) -bevásárlási lehetőség, étterem, buszmegálló, kórház, orvosi rendelő, szintén néhány perc séta -zöld övezet (felső Duna-part mellett közvetlenül)

Főbb jellemzők: -alapterület: 39M2 -szobák száma: 1 -fűtés: távfűtés -emelet: 1. -nyílászárók: új, műanyag -tájolás: Kelet -lakóközösség: csendes, kulturált

Az épület saját, elkerített parkosított udvarral rendelkezik ahová közvetlenül a zárt lépcsőházból lehet kijutni. A nagy méretű, 5 m2-es erkély erre az udvarra néz. Nyáron a hűvösről egy 3400kW teljesítményű hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

Tökéletes választás amennyiben valaki a csendet, nyugalmat preferálja, de mégis közel szeretne maradni a belvároshoz.

Irány ár: 28,5 mFt

Ha jelenlegi ingatlanát is el szeretné adni, segítünk annak értékesítésében is.

Telefonon kérem hivatkozzon a regisztrációs számra: H516416

Irodánk szolgáltatásai: -Teljes körű adásvételi ügyintézés -kedvezményes ügyvédi költség -energetikai tanúsítvány -ingyenes hitel- és biztosítási tanácsadás