Eladó, lakás, Budapest, IV. kerület

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
79 900 000 Ft

25% önerő
19 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
59 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 586 342 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1042 IV. kerület - Újpest
Épület
AltípusTéglaÉpítési év1960 év
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaFűtésTávfűtés
Általános adatok
KilátásUtcáraTájolásnyugat
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Budapest 04. kerületének szívében, Újpest városrészben kínálom eladásra ezt a lakást. Az ingatlan alapterülete 50 nm, amely ideális választás lehet első otthonának, vagy akár befektetési célra is. A lakásban két szoba található. Az ingatlan állapota jó, a fűtés gázkonvektorral megoldott, amely biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg téli hónapokban. A lakás világos, ami nemcsak a tágasság érzetét kelti, hanem kellemes atmoszférát is teremt a mindennapokban. Továbbá, a biztonsági ajtó gondoskodik arról, hogy otthona védett legyen, így Ön nyugodtan élvezheti a mindennapokat. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, hiszen a környék ellátottsága rendkívül jó. Számos bolt, étterem és szórakozási lehetőség található a közelben, így a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetőek. A közlekedési csomópont közelsége miatt a közlekedés kitűnő, a tömegközlekedési lehetőségek, mint például buszok és villamosok, gyorsan elérhetőek, így Budapest bármely pontjára könnyedén eljuthat. Újpest városrész nemcsak a kiváló közlekedési lehetőségeiről híres, hanem a csendes, biztonságos környezetéről is, amely ideális otthont biztosít fiatal felnőttek számára. A zöldövezetek és parkok közelsége lehetőséget ad a szabadidő kellemes eltöltésére is, így a természet közelsége mindig elérhető, a Dunapart közel van akár gyalog is elérhető. Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy lehetőség arra, hogy megteremtse saját otthonát, vagy egy jövedelmező befektetést. Ha bármilyen kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, bizalommal kereshet minket. Szívesen állunk rendelkezésére, hogy segítsünk Önnek a legjobb döntés meghozatalában. Ne habozzon, hiszen az ilyen lehetőségek gyorsan elkelnek!