Eladó lakás, Budapest 8. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
76 000 000 Ft

25% önerő
19 000 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
57 000 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 557 723 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1082 VII. kerület Baross utca
Épület
Építési év2025 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet3FűtésHőszivattyú
Általános adatok
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél!A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a mára nagyrészt megújult városnegyedben kínálunk magas műszaki színvonalú lakásokat a belvárosi pezsgés szerelmeseinek. A lakásokat egyaránt ajánljuk befektetőknek, fiataloknak és családosoknak is!Kínálunk otthonokat garzonoktól a 4 szobás lakásokig, így mindenki megtalálhatja a számára kedvező lakásméretet.A 8. kerület társasházaihoz viszonyítva ez a ház kimagasló műszaki tartalommal és beépített technológiákkal épült meg: magas színvonalú, modern hőszivattyús fűtés- és hűtésrendszer, valamint igényes gépészet, minden, a mai elvárásoknak megfelelően, extra hőszigeteléssel, három rétegű üvegezésű nyílászárókkal, led lámpákkal.A lakóparkban 40 db, modern stílusú, változatos alaprajzú lakás került megépítésre, amiket letisztult design jellemez. Központi elhelyezkedése, kiváló közlekedési lehetősége (pár perc sétával két metróvonal, valamint a 4-6 villamos is elérhető, a háztól néhány méterre van a 9-es és 909-es busz, valamint a 83-as troli megállója) és az egyetemek közelsége miatt könnyen, jó áron bérbeadhatók a lakások. A ház közvetlen környezetében óvodák és iskolák, üzletek, éttermek és kávézók is megtalálhatók.Az épület tervezői a modern, letisztult, de időtálló design mellett-, az átgondolt, élhető alaprajzi kialakításra is nagy hangsúlyt fektettek.Az épület jelenleg 99%-os készültségen áll, mire egy vételi folyamat befejeződik, már költözhető is bármelyik lakás. Kínálunk itt még garázsokat és tárolókat is, amik igény esetén megvásárolhatóak. Bővebb információkért keressen bizalommal!