Eladó Lakás, Budapest 8. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
47 900 000 Ft

25% önerő
11 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
35 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 351 512 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1089 VII. kerület - Józsefváros
Épület
Építési év1930 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet4FűtésKonvektor
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség10000 FtTájolásdél
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

ENGLISH VERSION BELOW!!! Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel

Eladó egy felújított, világos garzonlakás a VIII. kerület közkedvelt részén, a Kálvária téren. A 37 nm-es, 4. emeleti lakás (lift nélküli házban) igényesen felújított, és praktikus elrendezésének köszönhetően minden négyzetmétere jól kihasználható.

A lakás elosztása: tágas, világos nappali-hálószoba, különálló modern konyha, felújított fürdőszoba, valamint egy praktikus spájz/raktárhelyiség. A társasház rendezett, csendes és kulturált lakóközösséggel rendelkezik.

A környék folyamatosan fejlődik – parkok, boltok, piac, gyógyszertár, egyetemek és kávézók is rövid sétával elérhetők. A közlekedés kiváló: villamos (24, 28, 37, 62), buszjáratok, valamint az M3 metró is könnyen megközelíthető.

A lakás alacsony rezsijű, télen fűtéssel együtt kb. 35.000 Ft/hó, így ideális választás befektetőknek, első lakásvásárlóknak vagy egyetemistáknak.

Az OTP Csoport teljes körű ügyintézést kínál: jogi és pénzügyi támogatást, kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, CSOK-ot, valamint igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést. Digitális rendszerünknek köszönhetően akár online is egyszerűen lebonyolítható a vásárlás.