Eladó Lakás, Budapest 7. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
48 900 000 Ft

25% önerő
12 225 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
36 675 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 358 850 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1074 VII. kerület - Nagykörúton kívüli terület
Épület
Építési év1950 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
EmeletFöldszintFűtésKonvektor
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség13000 FtTájolásdél
Helyiségek
Szobaszám1Félszobák száma1
Leírás

Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben

Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző részén. A lakás 7 nm-es galériával rendelkezik, így összesen 1,5 szobát kínál. A 3,9 méteres belmagasság jól alakítható tereket biztosít. Az ingatlan felújítandó állapotú, így az új tulajdonos saját igényei szerint formálhatja.

Főbb jellemzők: alapterület: 34 nm + 7 nm galéria 1,5 szoba, 3,9 m belmagasság csendes, belső udvarra néző elhelyezkedés földszinti, könnyen megközelíthető felújítandó állapot kiváló közlekedés: M4 metró és Keleti pályaudvar kb. 10 perc séta

Az elhelyezkedés kivételes: a környék infrastruktúrája kiemelkedően jó, a tömegközlekedés gyorsan elérhető. Az ingatlan ideális befektetőknek és első lakást keresőknek, akik jól alakítható, csendes otthont keresnek a belváros közelében.

További információért a hét bármely napján várjuk hívását. Lakásfinanszírozási kérdésekben is készséggel segítünk, az OTP Bank többféle konstrukciót kínál ügyfeleink számára. ⸻ ENG: Renovation-ready apartment for sale in District VII