Eladó Lakás, Budapest 2. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
147 000 000 Ft

25% önerő
36 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
110 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 078 753 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1025 II. kerület - Szépvölgy
Épület
Építési év2025 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet2FűtésVillanyfűtés
Komfort típusDupla komfort
Általános adatok
Közös költség10000 FtParkolásTelken parkoló
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Új építésű, panorámás, erkélyes luxuslakás a II. kerületben, Szépvölgyi út ENGLISH DESCRIPTION BELOW!!!

Budapest II. kerületében, a Szépvölgyi úton, egy új építésű, modern társasházban kínálunk megvételre egy frissen elkészült, prémium minőségű lakást.

A 64 nm-es, déli fekvésű, 3 szobás ingatlan két erkéllyel (összesen 10 nm) rendelkezik, így a lakás világos, napfényes és kivételes térérzetet biztosít. A több ablakos nappaliból zöld, fás környezetre nyílik kilátás, amely nyugalmat és természetközeli hangulatot teremt a mindennapokban.

Főbb jellemzők: 64 nm alapterület, 3 szoba 2 erkély (összesen 10 nm) déli tájolás panorámás, zöld kilátás

Műszaki tartalom: 3 zónás padlófűtés hűtő-fűtő klíma (-30°C-ig) 3 rétegű nyílászárók magas minőségű burkolatok és kivitelezés

A társasház mindössze 18 lakásos, exkluzív, modern kialakítású, kiemelkedő műszaki színvonal mellett épült.

A lakáshoz tartozik egy nyitott kocsibeálló, amely a vételár részét képezi.

Lokáció: természetközeli, csendes környezet kiváló közlekedés Kolosy tér kb. 10 perc busszal gyors eljutás a belvárosba