Eladó Lakás, Budapest 13. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
399 000 000 Ft

25% önerő
99 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
299 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 2 928 043 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1137 XIII. kerület - Újlipótváros
Épület
Építési év1930 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet5FűtésTávfűtés
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség50000 FtParkolásTeremparkoló
Tájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám3Félszobák száma1
Leírás

Ikonikus dunai panorámás luxusrezidencia eladó a Jászai Mari téren! ENGLISH DESCRIPTION BELOW!!!

Budapest egyik legelőkelőbb lokációjában, a Jászai Mari téren kínálunk megvételre egy 123 nm-es, nagypolgári luxuslakást, három erkéllyel, magas emeleten, patinás, liftes épületben.

A három külön erkélyből kettő közvetlen, zavartalan panorámát biztosít a Dunára, a Margit hídra, a Margitszigetre és a Budai-hegyekre. A harmadik erkély az étkező természetes fényellátását erősíti.

Az ingatlan teljeskörű, prémium minőségű felújításon esett át. A belsőépítész által megálmodott enteriőr a klasszikus nagypolgári arányokat és a kortárs luxust ötvözi.

Főbb jellemzők: 123 m² reprezentatív lakótér 3 erkély, összesen közel 10 m² 3,7 m belmagasság, tágas amerikai konyhás nappali 2–3 hálószoba (alakítható elrendezés) 2 exkluzív fürdőszoba prémium szaniterekkel Egyedi tervezésű, teljesen gépesített designer konyha Magas minőségű burkolatok, beépített bútorok, egyedi világítás

A lakáshoz opcionálisan garázs is vásárolható, ami ezen a lokáción igazi ritkaság.