Eladó Lakás, Budapest 12. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
309 000 000 Ft

25% önerő
77 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
231 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 2 267 582 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1121 XII. kerület - Széchenyihegy
Épület
Építési év1995 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
EmeletFöldszintFűtésCirkó
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség1 FtParkolásTeremparkoló
Tájolásdélkelet
Helyiségek
Szobaszám7
Leírás

Dupla teraszos, kertkapcsolatos lakás Széchenyihegyen eladó! Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Széchenyihegyen eladó egy 262 nm-es belső kétszintes lakás, melyhez összesen 74 nm terasz és közvetlen kertkapcsolat tartozik.

Az ingatlan egy 1995-ben épült, Makovecz Imre tanítványának tervei alapján készült, 3 lakásos társasház földszintjén található. A lakás közepes állapotú, esztétikai felújítást igényel, alaprajza különleges és jól tagolt.

Alsó szinten konyha, nappali étkezővel, dolgozószoba, kiszolgáló helyiségek és vendég WC, a kertszinten 5 hálószoba saját fürdőkkel, valamint egy beüvegezett, 37 nm-es terasz kapott helyet. A gondozott kert mindkét szintről elérhető.

Opcionálisan megvásárolható egy kétállásos, 33 nm-es garázs. Zöld környezet, kiváló elhelyezkedés, Normafa és Széchenyi-hegy közelsége. ⸻ ENGLISH DESCRIPTION: Garden-connected duplex apartment with large terraces in Széchenyihegy! For sale in Budapest’s prestigious 12th district, Széchenyihegy, a 262 sqm duplex apartment with 74 sqm of terraces and direct garden access.