Eladó Lakás, Budapest 12. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
299 000 000 Ft

25% önerő
74 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
224 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 2 194 198 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1125 XII. kerület - Hegyvidék
Épület
Építési év1972 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet1FűtésCirkó
Komfort típusDupla komfort
Általános adatok
Közös költség30000 FtTájolásdél
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem – különleges, 131 nm-es lakás a Kis-Sváb-hegy lábánál

A XII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kis-Sváb-hegy lábánál, eladó egy 131 nm-es, téglaépítésű, világos és tágas lakás, amely a hegyvidéki élet minden előnyét kínálja – csend, természet, panoráma és mégis központi elhelyezkedés.

A lakás elosztása ideális: tágas nappali, három hálószoba, két fürdőszoba, fűthető télikert, amely nyáron teraszként használható, és közvetlen kilátást nyújt a gondozott kertre és a Rózsadombra.

A saját kertrész különösen vonzó: játszótérrel és nyári konyhával is rendelkezik, így tökéletes helyszín pihenésre, családi és baráti összejövetelekre. A lakás nagy belmagassága és természetes fénye tovább növeli a térérzetet és a kényelmet.

Parkolás és közlekedés: A házban garázs bérelhető, az utcán pedig ingyenes parkolás biztosított. A közlekedés kiváló – busz, villamos és fogaskerekű is néhány perc sétára található, így a belváros és a természet egyaránt könnyen elérhető.

Környék és szolgáltatások: A közelben éttermek, Spar, cukrászda, virágbolt, valamint a Városmajor park és a Kis-Sváb-hegy természetvédelmi területe is könnyen megközelíthető.