Eladó lakás, Budapest 10. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
128 900 000 Ft

25% önerő
32 225 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
96 675 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 945 927 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1101 X. kerület
Épület
Építési év2007 évÉpítési módTégla
Műszaki adatok
Emelet4FűtésCirkó
Általános adatok
Tájolásdélnyugat
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Budapest X. kerületében, a közkedvelt Taraliget lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, újszerű társasházi lakást!Az ingatlan egy 2007-ben épült, rendezett, modern épület 4. emeletén található. A lakás nettó 70 m² alapterületű, amelyhez egy tágas, 25 m²-es terasz tartozik, így összesen 95 m²-es élettér áll rendelkezésre.Elrendezése rendkívül praktikus: amerikai konyhás nappali + 3 külön nyíló hálószoba, így ideális választás családok számára is. A lakás világos, jól élhető terekkel rendelkezik, a nagy üvegfelületeknek köszönhetően pedig egész nap fényárban úszik.A burkolatok prémium minőségűek, a lakás igényesen kialakított, azonnal költözhető állapotban van. A kellemes hőmérsékletről klíma gondoskodik.A lakás melegéről és melegvíz ellátásáról kondenzációs kazán gondoskodik, radiátoros hőleadással.A teraszról csodálatos panoráma tárul elénk, amely tökéletes helyszínt biztosít a pihenéshez .Igény esetén a lakáshoz vásárolható parkolóhely a mélygarázsban+ 5 millió Ft-értA lakópark zárt , így a portaszolgálaton keresztül lehet bejutni kizárólag. Autóval rendszám felismerő rendszeren keresztül történik a bejutás.Ha egy modern, tágas, jó elosztású otthont keres Budapest egyik fejlődő részén, ezt a lakást mindenképp érdemes megnézni!Érdeklődés esetén várom megtisztelő hívását!