Eladó Lakás, Békés

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
13 500 000 Ft

25% önerő
3 375 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
10 125 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 99 069 Ft

Cím
Magyarország, 5630 Békés - Bánhida
Épület
Építési év1970 évÉpítési módPanel
Műszaki adatok
Emelet4FűtésCirkó
Komfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Közös költség5000 Ft
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Békés, Bánhida városrészén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely remek lehetőség azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat vagy értéknövelő befektetésben gondolkodnak. Az ingatlan gáz cirkó fűtéssel rendelkezik, amely a fűtést és a melegvíz-ellátást is biztosítja. A lakás jelenlegi állapota felújítandó, azonban jó alapot kínál egy modern otthon kialakításához. A fürdőszoba teljes körű felújítást igényel, míg a többi helyiség állapota megfelelő, esztétikai felújítással jól alakítható. A konyhában és a kisebbik szobában már korszerű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, ami hozzájárul a kedvezőbb fenntartási költségekhez. Az erkélyhez tartozó nyílászárók jelenleg cserére szorulnak, amelyre már készült árajánlat. A lakáshoz egy 3 m2-es erkély tartozik, amely kellemes lehetőséget biztosít a szabad levegőn való pihenésre. A 4. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás világos, jó benapozottságú. Érdeklődés esetén keressen bizalommal! Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.