Eladó ház, Vaskút

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
27 900 000 Ft

25% önerő
6 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
20 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 204 743 Ft

Cím
Magyarország, Bács-Kiskun, 6521 Vaskút Új utca
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1950 év
Építési módVegyes
Műszaki adatok
FűtésGázkazán
Általános adatok
Tájolásdélnyugat
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Bajától néhány kilométerre Vaskúton eladó 103 m2-es hőszigetelt, nagyrészt felújított családi ház 540 m2-es telekkel, melléképületekkel, pincével.Található benne 3 szoba, hall, nappali-étkező, konyha, fürdő/wc, közlekedő, kamra, illetve beépített terasz és nyári konyha.Az elmúlt 4 évben több felújításon esett át az ingatlan:- teljes villamos hálózat csere (1x32A + FI relé kiépített)- TOTYA vegyes kazán és Ariston kombi kondenzációs gázkazánok kerültek beépítésre- a teljes fűtéshálózat cserélve lett: SteelPress szénacél csövek, új radiátorok- új gázvezeték a teljes ingatlanban- új műanyag ablakok 2 rétegű üvegezéssel, új redőnyökkel- új műanyag bejárati ajtó- 8 cm-es külső EPS hőszigetelés- padlásfödém szigetelés- új burkolatok (padlószőnyegek, laminált padló, hidegburkolat)- az első részen cserélték a tető lécezést, cserepeket (Bramac beton)A ház különböző fűtési lehetőségekkel rendelkezik, beleértve a gázkazánt és a vegyes tüzelésű kazánt, így biztosítva az optimális hőmérsékletet az év minden időszakában. A korszerűsített szigetelés tovább növeli az ingatlan energiahatékonyságát, és csökkenti a rezsiköltségeket.A terasz beépített, mellette praktikus nyári konyha.Az udvar rendezett, barátságos, a mögötte található elkerített részen több hasznos tároló kapott helyet.Vaskút egy bájos település, amely ideális azok számára, akik csendes környezetben képzelik el mindennapjaikat, de mégis közel szeretnének maradni a nagyobb városokhoz. A lakóközösség barátságos és összetartó, a környék pedig számos lehetőséget kínál a szabadidő eltöltésére, legyen szó kirándulásokról vagy helyi rendezvényekről. Az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik szeretnének nyugodt, vidéki életet élni, de fontos számukra a korszerű otthon kényelme is.A teljes beépített konyhabútor és a gépek a vételár részét képzik.Kifizetés után rövid időn belül birtokba vehető!Érdeklődés esetén keressen bizalommal, nézzük meg együtt!