Eladó Ház, Tiszavasvári

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
65 500 000 Ft

25% önerő
16 375 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
49 125 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 480 669 Ft

Cím
Magyarország, Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4440 Tiszavasvári
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1992 év
Építési módGázbeton, YTONG
Műszaki adatok
FűtésCirkóKomfort típusDupla komfort
Általános adatok
ParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám5Félszobák száma3
Leírás

Tiszavasvári egyik leg jobb helyén eladó egy teljes körüen korszerűsített minden igényt kielégítő családi ház. Ha olyan ingatlant keres ahová csak be kell költözni, ez az Ön ingatlana! Teljes berendezés a vételárban! OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram , Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! ReferenciaszámM313569

Eladó — Ház
  • Alapterület:180 m2
  • Telekterület:545 m2
  • Szobaszám:5 + 3 fél
  • Hirdetés #:696626
  • Eladási ár
  • 65 500 000 Ft
    363 889 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!