Eladó ház, Székesfehérvár

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
113 000 000 Ft

25% önerő
28 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
84 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 829 245 Ft

Cím
Magyarország, Fejér, 8000 Székesfehérvár - Öreghegy
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1984 év
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Székesfehérvár Öreghegyi városrészén, csendes, jól megközelíthető utcában eladásra kínálunk egy téglaépítésű, cserép héjazatú családi házat 939 m²-es telken, ahol számos gyümölcsfa is található. A földszinten 108 m² hasznos lakótér áll rendelkezésre, 3 szoba + nappali elrendezéssel, külön fürdő- és WC-helyiséggel. Az ingatlanhoz garázs, kocsibeálló, pince és tároló is tartozik. A tetőtér befejezésre vár, így saját igény szerint alakítható. Fűtés gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal megoldott, emellett 3 klíma és egy kandalló is beépítésre került. Ideális választás családoknak, többgenerációs otthonnak vagy akár vállalkozás céljára is!

Amennyiben felkelte érdeklődését keressen bizalommal és tekintsük meg együtt!

Referencia szám: HZ024585

Eladó — Ház
  • Alapterület:108 m2
  • Telekterület:939 m2
  • Szobaszám:4
  • Hirdetés #:855213
  • Eladási ár
  • 113 000 000 Ft
    1 046 296 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel