Eladó ház, Solymár

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
251 900 000 Ft

25% önerő
62 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
188 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 848 557 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2083 Solymár
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év2001 év
Helyiségek
Szobaszám5
Leírás

Eladó Solymári Családi Ház – Kiváló Állapotban, Intim Kerttel

Eladó Solymáron egy impozáns, téglaépítésű családi ház, amely minden igényeknek is megfelel. Az ingatlan rendkívül jól karbantartott, korszerű, és napfényes helyiségekkel rendelkezik. A ház elhelyezkedése csendes és biztonságos, egy zsákutcában található, így garantáltan nyugodt környezetben élhet.

Főbb jellemzők:

-Épület: A ház 3 szintes, amely magában foglal egy pincét, ahol a gépészet található, valamint egy földszinti és egy emeleti szintet.

-Helyiségek: : Az ingatlanban egy tágas nappali, négy szoba, két fürdőszoba, gardróbszoba, mosókonyha, valamint fedett és nyitott terasz található. Az alaprajzon minden további részlet megtalálható.

-Kert: Az ingatlant egy kert övezi, amely előkertből és hátsó kertből áll. Az intim kert ideális helyszín a pihenésre vagy családi összejövetelekre.

-Terasz: A házhoz 2 terasz tartozik, ahol élvezheti a napsütést és a kert látványát.

-Udvar: Az udvar térkövezett, és fedett kocsibeállóval rendelkezik, amely biztonságos parkolási lehetőséget kínál.