Eladó Ház, Pécs

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
91 000 000 Ft

25% önerő
22 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
68 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 667 799 Ft

Cím
Magyarország, Baranya, 7691 Pécs
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1978 év
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Eladó családi ház Pécs-Vasas városrészében, kiváló állapot, sok lehetőséggel

Pécs-Vasas csendes, jól megközelíthető részén eladó egy folyamatosan karbantartott, kiváló állapotú családi ház.

Helyiségek:

* 3 külön nyíló szoba * tágas konyha * fürdőszoba (zuhanyzóval és káddal) * külön WC * 2 db, a házon belül található, külön egységként is használható tároló

A ház klimatizált, így a nyári melegben is kellemes hőmérséklet biztosított. A tetőtér igény szerint beépíthető, így további bővítési lehetőséget kínál.

Műszaki jellemzők:

* gáz cirkó fűtés * folyamatosan karbantartott állapot * azonnal költözhető

Telek és egyéb extrák:

* teljesen körbekerített telek * udvarban külön bejáratú, jó állapotú garázs szilárd burkolattal * a garázshoz kapcsolódó kiszolgáló helyiség/tároló, amely kiválóan alkalmas: * műhelynek * gazdálkodásra * vállalkozási célokra

Az ingatlan előtt szilárd burkolatú út található, valamint az utcán további parkolási lehetőség biztosított.

Elhelyezkedés: Pécs központjától mindössze kb. 15 perc autóval, könnyen megközelíthető, nyugodt környezetben.