Eladó ház, Ostffyasszonyfa

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
11 990 000 Ft

25% önerő
2 997 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
8 992 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 87 988 Ft

Cím
Magyarország, Vas, 9512 Ostffyasszonyfa
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1955 év
Építési módVegyes
Műszaki adatok
FűtésKonvektor
Általános adatok
Tájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Eladó családi ház Ostffyasszonyfán remek lehetőség, jó adottságokkal!Ostffyasszonyfán kínálok megvételre egy 2385 nm-es telken elhelyezkedő, 71 nm alapterületű családi házat, melléképületekkel.Az ingatlan jó elhelyezkedésű, nyugodt környezetben található, ugyanakkor könnyen megközelíthető. Ideális választás mindazok számára,akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat.Főbb jellemzők:Telek mérete: 2385 nmLakóház alapterülete: 71 nm-bővíthető!Vegyes falazat (Tégla és kő)Melléképületek a telkenGáz-víz-csatorna-villany az ingatlanbanFűtés: gázkonvektor+ kályhaA ház felújítást igényel, de jó alapot biztosít egy hangulatos otthon kialakításához.A tágas telek számos lehetőséget kínál kertészkedésre, gazdálkodásra vagy akár bővítésre is.Ajánlom:Első otthont keresőknekBefektetőknekVidéki nyugalomra vágyóknakNe hagyja ki ezt a lehetőséget alakítsa saját elképzelése szerint!Hívjon és nézzük meg együtt, mit lehet kihozni belőle!

Eladó — Ház
  • Alapterület:71 m2
  • Telekterület:2385 m2
  • Szobaszám:2
  • Hirdetés #:868432
  • Eladási ár
  • 11 990 000 Ft
    168 873 Ft/m2