Eladó ház, Nagykőrös

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
85 000 000 Ft

25% önerő
21 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
63 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 623 769 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2750 Nagykőrös
Épület
AltípusTanyaÉpítési év1960 év
Építési módVegyes
Műszaki adatok
FűtésEgyéb
Általános adatok
Tájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Eladó NAGYKÖRÖS közelében, hangulatos tanya az erdő ölelésében!

Ez a különleges birtok egy 90 nm-es főépületből (nappali + 2 szoba) és egy 90 nm-es vendégházból áll, így bőven jut hely a családnak, barátoknak vagy akár vendégfogadásra. A saját medence igazi felüdülés a nyári melegben, miközben az erdő biztonságos, nyugodt menedéket nyújt.

Tágas, otthonos belső terek Külön vendégház vendégeknek vagy kiadásra Erdő közelsége, teljes nyugalom Saját medence a kikapcsolódáshoz

Ez a tanya nem csupán egy ingatlan életérzés. Egy hely, ahol megáll az idő, és a természet harmóniája visszaadja azt, amit a rohanó hétköznapok elvesznek. Érd: Novák Krisztina + email:

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatosan forduljon hozzám bizalommal!

Referencia szám: HZ046297-ITE

Eladó — Ház
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:4316 m2
  • Szobaszám:3
  • Hirdetés #:865426
  • Eladási ár
  • 85 000 000 Ft
    944 444 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!