Eladó Ház, Mátraterenye

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
25 000 000 Ft

25% önerő
6 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
18 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 183 461 Ft

Cím
Magyarország, Nógrád, 3146 Mátraterenye Rákóczi út
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1960 év
Építési módVegyes
Műszaki adatok
FűtésKonvektorKomfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
ParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

ELADÓ CSALÁDI HÁZ, GYÖNYÖRŰ ÖRÖKPANORÁMÁS KÖRNYEZETBEN A MÁTRA LÁBÁNÁL! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Fedezze fel Mátraterenye varázslatos hangulatát, ahol a Mátra és a Cserhát találkozásánál a természet csendje és a friss hegyi levegő mindennapok részévé válik! A falu kiváló választás mindazoknak, akik nyugalmat, tiszta levegőt és lenyűgöző panorámát keresnek, mégis könnyen megközelíthető helyen ? Pásztó, Bátonyterenye és Salgótarján is rövid autóútra található. Ebben az idilli környezetben kínálunk megvételre egy 64 m?-es, teljesen felújított családi házat, amely egy 966 m?-es, gondozott telken helyezkedik el, páratlan kilátással a környező hegyekre és völgyekre. Az ingatlan teljeskörű belső felújításon esett át, minőségi német alumínium nyílászárók biztosítják a hő- és hangszigetelést, korszerű villamos hálózat, modern, ízlésesen kialakított fürdőszoba masszázskáddal, laminált padlóburkolat minden helyiségben. Az ház vegyes falazattal lett építve, részben vályog, részben tégla. Az ingatlan kívülről részben felújítást igényel. A tágas, örökpanorámás telek kiváló lehetőséget kínál kertészkedésre, pihenésre vagy akár terasz, medence kialakítására a természet ölelésében. Ez az ingatlan tökéletes választás lehet állandó otthonnak, nyaralónak vagy befektetésnek is, hiszen a Mátra térsége egész évben vonzó a természetkedvelők, túrázók és kikapcsolódni vágyók számára. Álmodja ide következő otthonát, ahol minden nap egy új festmény tárul Ön elé a természet saját ecsetvonásaival! Hívjon és nézze meg velem, és garantáltan bele fog szeretni! Teljes körű ügyintézéssel, kedvező akár 3%-os kamatozású hitelekkel, ügyvédi háttérrel, segítjük Önt a zökkenőmentes vásárlásban.