Eladó, ház, Komárom-Esztergom, Szárliget

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
42 000 000 Ft

25% önerő
10 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
31 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 308 215 Ft

Cím
Magyarország, Komárom-Esztergom, 2067 Szárliget
Épület
AltípusCsaládiÉpítési módTégla
Ingatlan külső állapotaÁtlagosAkadálymentesítésNem akadálymentesített
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaFelújítandóFűtésGázkazán
Komfort típusÖsszkomfortVízVan
GázTelkenVillanyVan
CsatornaVanBeköthető internetkapcsolatSzélessávú (>10Mbps)
Általános adatok
KilátásUdvariParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám2
 
Leírás

Eladó Szárligeten egy két szobás 54 nm es családi ház a hozzátartozó 740 nm es telekkel.

Az ingatlan Szárliget központjában a vasút utcában pontosan a vasútállomással szemben helyezkedik el. Ebből már nyilvánvaló hogy területi adottságai kiválóak! Közel minden közlekedési kapcsolat, busz, vonat és autópálya felhajtó. Párszáz méterre iskola, óvoda, önkormányzat, Spar illetve Cba ,orvosi rendelő és gyógyszertár valamint egy kis cukrászda is található.

Az ingatlan a 80-as évek táján épült kő/beton alappal és természetesen tégla falakkal. A tetőtér beton béléstestes, körbe koszorúzva így akár egy emelet is húzható rá. Csak a hozzá épített pici konyha rész kivétel ez alól. A tető hélyazatot kb 10 éve újították fel kiváló állapotban van. Az ingatlan belterére viszont ráfér a felújítás. Bár lakható és azonnal költözhető mégis azt gondolom többet kér mint egy tisztasági festés. Könnyen bővíthető hátra a gazdasági épületek felé bár befalazták de előzőleg nyílott is erre ajtó.