Eladó ház, Kisvárda

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
49 890 000 Ft

25% önerő
12 472 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
37 417 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 366 115 Ft

Cím
Magyarország, Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4600 Kisvárda
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1988 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésGázkazánKomfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
Tájoláskelet
Helyiségek
Szobaszám5Félszobák száma2
Leírás

Nagycsaládosok, befektetők figyelem! Megvételre kínálok Kisvárda csendes utcájában egy galériás,160 + 80 nm-es téglából épült, cseréppel fedett családi házat. Az elosztása átgondolt a földszinten: garázs, tároló, mosdó, lépcsőfeljáró és egy hatalmas helyiség amelyben a kazánház is helyet kapott, ezt a szintet is lakótérré lehet alakítani. A magas földszinten: nappali, 2 szoba, ebédlő, konyha, spájz, fürdő, wc, galériás lépcsőház került kialakításra. A tetőtérben 1+2 félszoba, közlekedő, nappali, konyha, fürdő+wc kapott helyet. Az otthon melegéről gázkazán gondoskodik. Vegyes tüzelésű rendszer is ki van alakítva, csak kazán kell. Az első szinten az ablakok hőszigetelt műanyagra lettek kicserélve, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva, a tetőtérben háromrétegű míg a földszinten 2 rétegű műanyag nyílás zárók lettek beépítve.. A szobákat és a nappalit laminált lappal, míg a többi helyiséget járólappal burkolták le. A házat 2025-ben felújították. (külső lépcső megszüntetése, francia erkély kialakítása, földszinten és a tetőtérben nyílás zárók cseréje, az egyik szobából belő lépcsőtér, galéria kialakítása, külső lépcső burkolása, külső vakolat festése, új kerítés készítése, a gázfűtés be üzemelése, új radiátorok felszerelése.) Az ár még tartalmazza a stablon burkolását, a felső szinten található kiugró ablak burkolása és a lépcsőtérben a bejárat előtt a fűtés besüllyesztését. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal! Tehermentes!