Eladó ház, Kecskemét

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
68 900 000 Ft

25% önerő
17 225 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
51 675 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 505 619 Ft

Cím
Magyarország, Bács-Kiskun, 6000 Kecskemét
Épület
AltípusIkerházÉpítési év2026 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésHőszivattyú
Általános adatok
Tájolásdélnyugat
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Eladásra kínálunk Kecskeméten, a Sóvirág utcában egy 65 m²-es ikerház egyik felét, amely hőszivattyúval, fedett gépkocsibeállóval és prémium műszaki tartalommal rendelkezik.A 350 m²-es telek a vételár részét képezi, és az osztatlan közös tulajdonhoz, ügyvédi használati megosztás is tartozik.A 795 m²-es telken két, sorházi jellegű családi ház épül, amelyek a fedett gépkocsibeállónál kapcsolódnak egymáshoz.Minden ingatlanhoz saját, elkerített telekrész tartozik.A várható átadás pedig 2026. november-december.A projekt kivitelezői ELŐFINANSZÍROZÁSSAL is megvásárolható (nem kell előre fizetni), tehát mindig az elkészült, átadott ütem után kell fizetni, illetve a kivitelező szerződésben vállalja, hogy ÁR GARANCIÁT vállal az építményre.A családi ház nettó alapterülete 65 m2, amely tartalmaz:3 szobát (amerikai konyha-nappali-étkező + 2 hálószoba);1 fürdőszobátFedett gépkocsi beállótés egy előszobát.Műszaki tartalom:Teherhordó falazat: Wienerberger Porotherm 30 N+FHomlokzati hőszigetelés: 15 cmTetőhéjazat választható: Leier Toscana tetőcserép választható színbenKülső nyílászárók: 3 réteg üvegezésű, kívül antracit, belül fehér prémium Gealan S8000 külső nyílászárók, 36 mm-es üvegezéssel + antracit, alumínium redőnyök + antracit műkő párkányVálaszfal: Wienerberger Porotherm 10 tégla válaszfalBejárati ajtó választható: Colorplast standard betéttelTeraszajtó: Dupla szárnyasBeltéri ajtó: Borovi Szicília (dekorfóliás) választható színbenHidegburkolat választható: 6500 Ft / m2Melegburkolat választható: 6000 Ft / m2Szaniterek választható: (kád, zuhanykabin, csaptelep stb.) 460.000Ft-igGépészet: Bosch 3400 levegő-víz hőszivattyú vizes padlófűtésselAz ár kulcsrakész állapotban történő átadással értendő, konyhabútor és lámpatestek nélkül!Közművek:Gáz: nincsVillany: ingatlanbanCsatorna: derítő kerül kiépítésreVíz: ingatlanbanAjánlom mindazoknak, akik Kecskemét csendes környezetében szeretnének élni, de mégis közel a városhoz. A teljes Duna House ingatlan kínálatával állok rendelkezésére. Keressen bizalommal.