Eladó Ház, Kecskemét

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
137 990 000 Ft

25% önerő
34 497 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
103 492 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 012 633 Ft

Cím
Magyarország, Bács-Kiskun, 6000 Kecskemét
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év2023 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésEgyébKomfort típusÖsszkomfort
VízNincsVillanyTelken
Általános adatok
ParkolásTeremparkoló
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Bács-Kiskun vármegye Kecskemét Felsőszéktón, 189,3 m2-es új építésű téglaház, 48,75 m2-es részben fedett terasszal, 36,2 m2-es garázzsal kiváló műszaki tartalommal kulcsrakész állapotban eladó. Konyha-étkező, 4 szoba, nappali, 2 fürdőszoba, WC külön helyiségben, háztartási helyiség, előtér, közlekedő és gardrób kerül kialakításra. Az otthon melegét prémium kategóriás levegő-víz rendszerű Panasonic típusú hőszivattyú biztosítja, padlófűtésen keresztül. Műszaki tartalom: Porotherm 30-as tégla, 15 cm-es grafitos homlokzati szigetelés, betonfödém, ácsolt tetőszerkezet, 30 cm-es födémszigetelés, választható színű Bramac tetőcserép, napelem- és riasztó előkészítés. Szaniterek 500 ezer Ft-ig, bejárati ajtó 200 ezer Ft-ig, belső ajtók 100 ezer Ft-ig, hidegburkolatok 6 ezer Ft/m2, melegburkolatok 5 ezer Ft/m2 értékben választhatóak. Ne maradjon le róla, vegye igénybe az 5% ÁFA-visszatérítést, CSOK támogatást, államilag támogatott lakáshitelt. Teljes körű és díjmentes banki termékek ügyintézésével állunk rendelkezésére sorban állás nélkül! Megtekintés miatt hívjon bizalommal.