Eladó ház, Ilk

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
24 990 000 Ft

25% önerő
6 247 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
18 742 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 183 388 Ft

Cím
Magyarország, Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4566 Ilk
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1965 év
Építési módVegyes
Műszaki adatok
FűtésKonvektor
Általános adatok
Tájolásészak
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó!Jellemzők:- Vályog, vegyes falazat- Új lemeztető végig az épületen- Műanyag nyílászárók, redőnyök- Több fűtési rendszer: gázkonvektor, gázkazán, vegyes tüzelésű kazán, cserépkályha- Klíma- Szobákban laminált parketta, többi helyiség járólapos- Kovácsoltvas kerítés, automata kapu- 100 nm-es melléképületek- Pince, zöldségtároló- 300 nm-es akácerdő a telken- Teljes közművel rendelkezik- TehermentesTovábbi információért keressen!Vevőink számára minden szolgáltatásunk díjmentes!Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK, Babaváró intézése!

Eladó — Ház
  • Alapterület:160 m2
  • Telekterület:3943 m2
  • Szobaszám:3
  • Hirdetés #:860165
  • Eladási ár
  • 24 990 000 Ft
    156 188 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!