Eladó, ház, Hajdú-Bihar, Debrecen

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
323 000 000 Ft

25% önerő
80 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
242 250 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 2 370 321 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4032 Debrecen
Épület
Építési év2017 év
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaKiválóFűtésGázkazán
VillanyVanCsatornaVan
Általános adatok
Tájolásdélkelet
Helyiségek
Szobaszám6
Leírás

Debrecen Nyulas városrészének egyik legkedveltebb, csendes utcájában, a Nagyerdő közelében eladó egy 2017-ben épült, bruttó 285 m²-es, két szintes, prémium családi ház 720 m²-es telken.

A ház átgondolt elrendezésű: nappali + 5 hálószoba + dolgozó, 3 fürdőszoba, valamint dupla garázs és számos kényelmi helyiség biztosítja a család minden igényét.

A nappaliból nyíló fedett terasz és az emeleti erkélyek közvetlen kapcsolatot adnak a gondosan parkosított kerttel és a természet közelségével.

MŰSZAKI TARTALOM – modern, fenntartható megoldások: * geotermikus hőszivattyús rendszer (mennyezet- és falfűtés/hűtés, padlófűtés) * napelemrendszer – rendkívül alacsony fenntartási költség * prémium, hő- és hangszigetelt nyílászárók, elektromos alumínium redőnnyel * riasztó és kamerarendszer

BELSŐ KIALAKÍTÁS – kényelem és funkcionalitás Földszint: - tágas nappali, látványos térelválasztással - gépesített, modern konyha - szülői lakrész saját fürdővel és gardróbbal - dolgozószoba - mosókonyha, vendégmosdó - dupla garázs, teraszkapcsolat

Emelet: - 4 külön nyíló, világos hálószoba - 2 fürdőszoba (az egyikben infraszauna) - beépített gardróbok - 2 erkély