Eladó ház, Gyál

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
75 900 000 Ft

25% önerő
18 975 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
56 925 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 556 989 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2360 Gyál
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1970 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésKonvektor
Általános adatok
Tájolásészakkelet
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét és most készen áll egy új kezdetre.A nettó 88 m²-es családi házhoz egy 17 m²-es melléképület tartozik, így bőséges tér kínálkozik a mindennapi életre, családra, tervekre.Az ingatlan a 70-es években épült, majd 1981-ben bővítve lett, így három külön nyíló szobája kényelmes elrendezést biztosít.A ház tégla falazatú, kívülről 7 cm-es szigeteléssel ellátva. A nyílászárók többsége műanyagra lett cserélve, redőnnyel van ellátva, a bejárati ajtó szintén korszerű műanyag.A fűtést gázkonvektorok biztosítják, kiegészítve villanyhéra megoldással, a meleg víz gázmelegítővel üzemel.A tetőszerkezet stabil, jó állapotú, fafödémmel, deszkázással.A 695 m²-es, összközműves telek rendezett környezetet kínál, a házba 3 fázis és éjszakai áram is bevezetésre került, az udvaron pedig gyűrűs kút segíti a kerti gazdaságos öntözését.Az elhelyezkedés is kiváló:- a buszmegálló kb. 5 perc- a vasútállomás kb. 10 perc sétára helyezkedett elFontos előnye az ingatlannak, hogy gyakorlatilag AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, tehermentes, 1/1 tulajdonban van.Ez a ház azoknak szól, akik észreveszik a lehetőséget egy alakítható, szerethető otthonban.Akik értékelik, hogy egy ingatlan jó alapot ad álmok, elképzelések megvalósításához nyugodt, családias környezetben.Ha olyan helyet keres, ahol egy új élet fejezete indulhat itt rátalált.Jöjjön el és nézze meg személyesen is!