Eladó ház, Etyek

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
178 000 000 Ft

25% önerő
44 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
133 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 306 245 Ft

Cím
Magyarország, Fejér, 2091 Etyek
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1998 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésEgyébVízVan
VillanyVan
Általános adatok
ParkolásGarázsTájolásészakkelet
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Különleges adottságokkal rendelkező birtok Etyek egyik legszebb részén, az Öreghegyen! Az ingatlan teljes területéről lenyűgöző panoráma nyílik a Budai-hegyvidékre. A zártkerti övezetben elhelyezkedő telek kivett művelési ágú, így nem mezőgazdasági besorolású.

A kerítéssel körbezárt, 6 253 m²-es telken gazdag növényállomány található: számos termő gyümölcsfa – többek között birsalma, kajszi-, őszibarack, körte, szilva, meggy és cseresznye –, valamint bogyós gyümölcsök széles választéka, mint málna, szedermálna, fekete málna, som és pelyhes meggy. Ezen felül mintegy 700 m²-en szőlőültetvény került telepítésre, döntően Cabernet Franc fajtával.

Az öntözést korszerű csepegtetőrendszer biztosítja, melyet két fúrt kút lát el vízzel. A birtokon egy tágas, szabad terület is rendelkezésre áll, amely kiválóan alkalmas konyhakert kialakítására, medence, kerti tó létesítésére vagy egyéb szabadidős célokra.

A telken található egy korábbi présházból 2023-ban teljes körűen újjáépített és bővített lakóépület, melynek hasznos alapterülete 90 m². Az épület 10 cm vastag kőzetgyapot szigeteléssel, kívül nemesvakolattal készült. A fűtést hűtő-fűtő klímaberendezés, valamint egy hangulatos cserépkályha biztosítja. A kiváló szigetelésnek és a minőségi fa nyílászáróknak köszönhetően az ingatlan rendkívül energiatakarékos, egész évben komfortos hőmérsékletet biztosít.