Eladó ház, Érd

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
109 000 000 Ft

25% önerő
27 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
81 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 799 892 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2030 Érd Mátyás király utca
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1980 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésCirkó
Általános adatok
Tájolásnyugat
Helyiségek
Szobaszám8
Leírás

Két generációnak, vállalkozásnak vagy befektetésnek is kiváló választás!Érd kedvelt Tusculanum városrészén, aszfaltos utcában kínálunk eladásra egy azonnal költözhető, tehermentes, önálló családi házat. Az ingatlan egy 1250 m²-es telken helyezkedik el, összesen 181 m²-es alapterülettel, két szinten (szuterén és magasföldszint), dupla komforttal.Elrendezésének és méretének köszönhetően ideális többgenerációs együttélésre, vállalkozás működtetésére vagy befektetési célra is. A házban két nappali, hat szoba, két fürdőszoba és több terasz található, a kert pedig tágas és jól használható, ásott kúttal.Az épület az 1980-as években épült masszív szerkezettel, beton födémmel és cserépfedéssel. Fűtését gázcirkó biztosítja radiátorokon keresztül. 2025-ben több felújítás is történt, többek között megújult a konyha-étkező burkolata, a terasz, a szuterén fürdőszoba, valamint az egész ház friss festést kapott. A szuterén szint teljes padlóburkolata cserélve lett, új ajtók, új szaniterek és korszerű LED világítás került beépítésre.A közművek teljes körűek (víz, villany, gáz, csatorna), a parkolás fedett és nyitott udvari beállóval is megoldott, több autó számára.A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: buszmegálló, óvoda, iskola, boltok pár perc sétára, az M6 és M7 autópálya pedig 5-10 percen belül elérhető.