Eladó ház, Dunaharaszti

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
92 286 000 Ft

25% önerő
23 071 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
69 214 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 677 237 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2330 Dunaharaszti
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1995 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésGázkazán
Általános adatok
Tájolásdélkelet
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Eladó két szintes családi ház Dunaharaszti frekventált részénDunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a Hősök tere közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy 1995-ben épült, kétszintes családi házat. Az ingatlanhoz közvetlen telekrész jelenleg nem tartozik, azonban lehetőség van hozzá 100 m²-es telekrész megvásárlására. Igény esetén ennél nagyobb telekrész is elérhető. A használati megosztás elkészítését az eladó komoly érdeklődés esetén vállalja.A ház magasföldszinti, fedett teraszáról belépve egy közlekedőbe érkezünk, ahonnan nyílik a konyha, a nappali, valamint egy fürdőszoba WC-vel. A közlekedő végén található a lépcsőtér, amely az emeletre vezet.Az emeleten szintén egy közlekedőből nyílik három különálló szoba, valamint egy második fürdőszoba WC-vel. Az emeleti szobák közül kettő erkélykapcsolattal rendelkezik.Az épület Porotherm 38-as téglából épült, 5 cm-es külső szigeteléssel. A födém betonból készült, a tetőt BRAMAC cserép fedi. Az ablakok és ajtók fából készültek.A fűtés gázkazánnal történik, radiátoros hőleadókon keresztül.Az ingatlanra igénybe vehető minden elérhető családtámogatási forma, valamint kamattámogatott hitel is.Fontos tudnivaló: Az ingatlan használati megosztással kerül értékesítésre, és a telek megközelítése szolgalmi út használatával történik. Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot időpont-egyeztetés céljából.